Evropský výrobce logistických košů

široká nabídka

umožňuje uspokojit potřeby různých Zákazníků

konkurenční převaha

Síťové kontejnery

Pro pohodlí našich Zákazníků jsme identifikovali nejčastěji kupované skupiny produktů, díky čemu orientace v naší nabídce velmi snadná. Nabízíme Vám tři hlavní kategorie produktů: síťové kontejnery, paletové nástavce a speciální kontejnery. Síťové kontejnery lze rozdělit podle výšky, typu podlahy, počtu otevíracích stran a použitých klapek. Pokud si chcete prohlédnout jednotlivé varianty našich produktů, použijte níže uvedené filtry.

Úspěšně využívané jak v halách, tak ve skladech po celém světě. Koše dostupné v naší nabídce jsou vykonány podle přísně stanovených norem a požadavků. Díky tomu se každý z námi nabízených síťových kontejnerů vyznačuje extrémně vysokou kvalitou zpracování, vynikající funkčností a odolností vůči různým vnějším faktorům. Našim klientům nabízíme několik různých variant kontejnerů a košů, mj. s jedněmi a dvojitými dvířky, bez dvířek a s víkem. Naše kontejnery a koše jsou k dispozici v mnoha výškách, díky čemuž si každý zákazník může snadno vybrat model přizpůsobený jeho individuálním potřebám.

Praktické síťové koše - varianty

V našem sortimentu najdete širokou škálu kontejnerů a logistických košů. Nabízíme mimo jiné síťové koše:

  • se dvěma otevíratelnými klapkami - umožňují přístup k částem nacházejícím se na dně,
  • bez dvířek - velmi užitečné v situacích, kdy by otevření dvířek mohlo způsobit nekontrolovaný pád uloženého zboží,
  • s víkem s delší stranou - dají se zamknout visacím zámkem. Takové produkty jsou ideální pro zabezpečení obsahu před nepovolanými osobami.

Některé produkty mají navíc také typový štítek a prázdný štítek - k umístění informací o uskladněném nebo přepravovaném nákladu.

Síťové koše - logistické kontejnery pro různá odvětví

Byly speciálně navrženy tak, aby zajistily možnost stohování ve složeném stavu. Nabízíme také skládací logistické kontejnery, které po složení zabírají málo místa, což je velmi pohodlné při uchovávání. Je to také velká výhoda pro logistické firmy - při přepravě na zpáteční cestě maximálně využívají nakládací prostor. Sítě navíc zajišťují optimální ventilaci a přístup vzduchu, což je v případě některého zboží často zásadní.
V naší nabídce najdete rovněž koše s kovovou podlahou. Jsou skvělé všude tam, kde by dřevěná podlaha nemusela vydržet, např. extrémní povětrnostní podmínky nebo těžké a ostré předměty vhazované do síťového kontejneru. Takové koše lze také použít např. v případě čerstvě odlitých výrobků s vysokou teplotou. Využití kovového prvku umožňuje důkladné umytí logistického kontejneru a jeho sterilizaci od bakterií a plísní vznikajících mj. z při skladování zeleniny.
Nabízíme rovněž modely zajištěné technologií žárového zinkování. Jedná se o jedno z nejtrvanlivějších antikorozních zabezpečení oceli dostupných na trhu. Osvědčí se tedy všude tam, kde by tradiční síťový koš nevydržel - žárově pozinkované koše lze použít v místech vystavených korozivním faktorům. Mohou být použity mimo jiné k ukládání hnojiva, kyselých materiálů nebo přípravků na ochranu rostlin.
V našem sortimentu se nachází rovněž standardní síťové kontejnery pro kurýrní společnosti. Speciálně navržené modely mají praktické popruhy, které usnadňují zajištění přepravovaného nákladu. Nabízíme také speciální síťové koše s přepravními oky - umožňují přenášení na jakékoli místo nejen prostřednictvím kolové dopravy. Dobře fungují např. v prostorech vybavených mostovými jeřáby.

Síťové kontejnery DAJANO

Díky solidnímu zpracování a vysoce kvalitní oceli použité při jejich výrobě jsou naše logistické kontejnery velmi oblíbené v celé Evropě. Námi nabízené logistické koše jsou k dispozici ve standardních rozměrech. Vyrábíme rovněž kontejnery na zakázku, podle libovolného projektu. Máme také vlastní projektovou kancelář, díky čemu můžeme vyrábět libovolné koše na zakázku. Kromě samotných produktů nabízíme také praktické prvky. Mezi funkční příslušenství dostupné v našem sortimentu patří mj. přepážka pro rozdělení logistického kontejneru na dvě samostatné komory. Díky tomu můžete s obsahem libovolně manipulovat a uložit náklad jakýmkoli způsobem, který vyhovuje Vašim potřebám. Přepážky lze také použít k přepravě dvou různých druhů zboží současně a samotná přepážka se snadno instaluje.


back