Evropský výrobce logistických košů

Rychlá vlastní doprava

minimalizuje dobu realizace zadané objednávky

přes tucet aut

Přeprava objednávek

Díky rozsáhlému vozovému parku a důvěryhodnému personálu zajišťujeme profesionální a bezpečnou přepravu každého objednaného zboží přímo k zákazníkovi. Roky spolupracujeme s velkými společnostmi a výrobci z celé Evropské unie a dokonce i mimo ni.

Souprava A

  • img/zestawB-before.jpg

Souprava B

  • img/zestawA-before.jpg

Náš vozový park

Náš vozový park zahrnuje několik desítek moderních nákladních vozidel. Všechna jsou vybavena navigačním a monitorovacím systémem GPS. Vozidla, která používáme, navíc procházejí pravidelnými kontrolami. A jednou za pár let měníme stará vozidla za nová. Zaměstnáváme zkušené řidiče, pro které je jízda za volantem něco víc než jen práce.

Přepravované zboží

S moderními specializovanými dodávkovými vozy, které máme k dispozici, jsme připraveni dodat jakoukoli Vaši objednávku. Úspěšně realizujeme jak přepravu zboží velkých, tak i malých rozměrů. Poskytujeme komplexní služby velkým i malým zákazníkům.

Kam jezdíme

V rámci našich služeb realizujeme zakázky v oblasti vnitrostátní i mezinárodní dopravy. Každého dne se naši řidiči rozjíždějí do několika směrů na území celé Evropské unie. Jsme schopni přivézt jakoukoli objednávku na jakékoli místo v Evropě, aniž bychom ohrozili její stav a kvalitu.

Personalizovaná ceny

Cenu a dodací lhůty domlouváme individuálně pro každou objednávku. Chcete-li dohodnout podrobnosti ohledně přepravy a získat bezplatnou cenovou nabídku pro konkrétní objednávku, doporučujeme Vám kontaktovat nás telefonicky nebo e-mailem.

Proč DAJANO?

Vycházejíc vstříc rostoucím požadavkům trhu a uspokojujíc i ty nejnáročnější zákazníky, systematicky rozšiřujeme a modernizujeme náš vozový park a rozšiřujeme teritoriální rozsah naší činnosti. Nabízíme přesnost, vysoký standard služeb, atraktivní ceny, kompetentní personál a efektivní řešení.


back