Evropský výrobce logistických košů

Dajano

výrobce přepravních košů

od roku 1993

Poslání firmy

DAJANO je polská firma se stabilní pozicí a dlouholetými zkušenostmi na domácím i zahraničním trhu. Fungujeme od roku 1993 a od té doby se neustále snažíme aktivně podílet na rozvoji polské ekonomiky. Naším posláním je pomoci zákazníkům chránit citlivé zboží během přepravy a zvýšit komfort jeho uchovávání a skladování. Tuto misi realizujeme výrobou přepravních a skladovacích kontejnerů nejvyšší kvality. Díky rychlé reakci na poptávku trhu logistických obalů se firma stala uznávanou značkou a lídrem ve výrobě kontejnerů EUROGITTERBOX. Pokud potřebujete podporu v oblasti obalů pro přepravu a skladování, jste v dobrých rukou.

Dlouholeté zkušenosti

Tajemství firmy DAJANO spočívá v produktech a službách nejvyšší kvality vyvinutých během let zkušeností. Naše společnost byla založena na počátku 90. let a od té doby se neustále těší důvěře a spokojenosti zákazníků. Z generace na generaci transformujeme naše znalosti a modernizujeme naši firmu, abychom splnili rostoucí očekávání kupujících a sledovali neustále se měnící trendy v dopravním a skladovém průmyslu. Naše dlouholetá tradice dokazuje, že se na nás můžete spolehnout. Jsme připraveni na výrobu kontejnerů na speciální přání zákazníka. Svědčí o tom široký seznam našich zákazníků z různých výrobních odvětví a naše produkty našly uplatnění mimo jiné:


automobilový průmysl

elektrotechnický průmysl

stavební průmysl

logistický průmysl

dopravní průmysl

DAJANO jako spolehlivý výrobce

Během let jsme si vybudovali image termínového a spolehlivého partnera s vysokými výrobními možnostmi a rychlými dodacími lhůtami. Vyrábíme přepravní a skladovací kontejnery nejvyšší kvality pro polský a zahraniční trh. Všechny součásti kontejnerů navíc vyrábíme kompletně sami. Nekupujeme hotové komponenty. Vybíráme nejlepší druhy surovin, které v kombinaci s moderní výrobní technologií zaručují vysokou a opakovatelnou kvalitu produktů.

DAJANO jako globální značka

Máme základnu spokojených a důvěryhodných zákazníků. Naši zákazníci jsou největšími výrobci z automobilového a stavebního průmyslu v celé Evropě. Jsme globální značka, která vyrábí prvky podporující interní i externí dopravu pro jiné globální značky, a zároveň firma, která je společensky odpovědná za život rodiny a prostředí, ve kterém působíme. Díky rozsáhlému vozovému parku jsme navíc schopni dodat produkty přímo zákazníkovi na území celé Evropské unie i za jejími hranicemi.

Efektivita při hledání řešení

Řídíme se profesionalitou, spolehlivostí a vysokou kvalitou služeb. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Díky tomu jsme schopni dokonale rozpoznat Vaše potřeby a poskytnout specializované řešení. Realizujeme i ta nejtěžší témata, abychom splnili všechny potřeby našich příjemců. Vyrábíme obaly přizpůsobené potřebám spotřebitelů.

Směr rozvoje

Sledujeme trendy na trhu, abychom mohli nabízet služby na nejvyšší úrovni. Neustále hledáme nová řešení na základě našich znalostí a zkušeností. Pracujeme s nadšením a zapálením. Neustále usilujeme o inovace, představujeme nové technologie v každodenním používání. Nezajímají nás moderní řešení, soustředíme se na ultramodernost a neustálý rozvoj.

Proč DAJANO?

Za dynamickým rozvojem firmy stojí naši odborníci, kteří pečlivě sledují trh a analyzují spotřebitelské trendy, aby splnili všechny potřeby našich zákazníků. V zájmu nejvyšší kvality neustále rozšiřujeme sortiment a modernizujeme naše služby. Díky pravidelným nákupům moderních strojů a vytváření automatizovaných výrobních technologií se DAJANO těší důvěře a spokojenosti spotřebitelů nepřetržitě od roku 1993. Naše produkty se používají v předních odvětvích těžkého a automobilového průmyslu a jsou vysoce uznávány odborníky. Poskytujeme komplexní služby velkým i malým zákazníkům. Podporujeme vnější i vnitřní dopravu jak v Polsku, tak v zahraničí.


back