Evropský výrobce logistických košů

Paletové nástavce

druhá větev naší nabídky pro Zákazníky

doplnění nabídky

Paletové nástavce

Druhou skupinou našich nejvíce kupovaných produktů jsou paletové nástavce. Jsou skvělou alternativou síťovaných košů. Paletové nástavce lze rozdělit podle jejich výšky, počtu otevíratelných stran a velikosti oček sítě tvořící boční stěny nástavců. Naše nabídka se stále rozšiřuje, takže pokud jste nenašli produkt, který na 100% splňuje Vaše očekávání, kontaktujte nás. Jsme také proslulí realizací i těch nejvíce specifických projektů, takže si můžete být jisti, že splníme všechny Vaše potřeby.

Je to praktická náhražka tradičních síťových košů nebo klasických dřevěných skříní, sloužících k efektivnímu zajištění produktů nacházejících se na paletách. Produkt se skládá ze pečlivě vybraných dřevěných desek a speciálně navržené kovové sítě. Síťové paletové nástavce nabízené výrobcem se vyznačují vysokou kvalitou provedení, spolehlivostí a bezpečností. Zveme všechny zájemce, aby se seznámily s našimi propozicemi.

Paletové nástavce - výrobce

Síťové modely vybavené sklopnými klapkami nebo jinými typy dvířek jsou velmi praktické při používání. Náš sortiment navíc zahrnuje také produkty bez dvířek, s nízkými stěnami nebo se dvěma klapkami. Například, dvojitá klapka je ideálním řešením pro uživatele, kterým záleží na dobrém přístupu k uloženému zboží z obou stran. Produkty, které nabízíme, jsou k dispozici v typických rozměrech, ale máme také vlastní projektovou kancelář. Jako výrobce můžeme našim Zákazníkům na požádání nabídnout individuální projekt a realizaci speciálních zakázek.

Osvědčený způsob spolehlivého zajištění zboží - paletový nástavec

Jako výrobce vynakládáme veškeré úsilí, abychom splnili neustále rostoucí očekávání našich Zákazníků. Námi nabízené síťové produkty jsou skládací - když je nepoužíváte, stačí je složit. Jejich speciálně navržená konstrukce navíc umožňuje stohování - skládání jednoho na druhém, což má za následek značné úspory místa. Vyznačují se také velmi lehkou konstrukcí, což je klíčová výhoda například v případě přepravy. Produkty, které nabízíme jako výrobce, jsou práškově malovány v plné paletě barev a žárově pozinkovány.

Síťové paletové nástavce od výrobce - využití

Když nástavce nepotřebujeme, můžeme jejich základnu využít pro jiné činnosti. Úspěšně se používají jako obaly pro zboží odkládané na vysokých skladovacích regálech. Vysoce kvalitní produkty navíc zaručují správnou stabilizaci a ochranu i během přepravy. Byly navrženy tak, aby našim Zákazníkům zajistily, že přepravovaný náklad umístěný na paletových nástavcích nezmění svou polohu. Díky své speciální konstrukci se rovněž snadno používají v halách a skladech, kde umožňují bezpečné skladování různých druhů zboží. Srdečně Vás zveme k výběru našich absolutně bezpečných a komplexních řešení.


back